A Real Madrid bajnok bajnokának legjobb mémjei

A Real Madrid nyert a tizenkettedik Cardiffban . És a bajnokság egyik legsziklásabb riválisa, a buffoni Juventus ellen is megtette. Sziklás csapat, amelyet egyesek falnak neveztek, amely ma három gólt kapott Zidaneék ellen, akiknek csapata a Bajnokok Ligája új bajnoka.

A Real Madrid fel akarta venni a Duodécimát a rekordjába, bár az első percekben kissé elaludt. A Juventusnak sikerült megállítania a fehéreket, sok veszélyt sodorva egy Keylor Navas többször ragyogó uralmába.

Ekkor jelent meg Cristiano Ronaldo . Megnyílik a zenekar felé, ahova Carvajal érkezett, és annak az oldalnak, amelyik visszaadja, hogy a portugálok oda helyezhessék, ahol Buffon nem érhette volna el. De hat perccel később Mandzukic megszerezte a bajnokság egyik gólját. A mellkassal és a háttal történő irányítás után egy chilei felet vesznek ki Navas legyőzésére.

A döntetlen eredményeként elért a félidő, ami a szívroham második felét jelentette. Aki tudta, hogyan kell játszani a kulcsokkal, az Zidane volt. Casemiro távoli lövéssel oldotta meg a találkozást. A labda megérintette az ellenfelet, és belement a kapu törzsébe, ahol Buffon nem tudott elérni.

És éppen akkor, amikor a Juventus a legtöbbet nyújtózkodott a döntetlenhez, eljött az utolsó csepp. Modric fantasztikus mozdulata, amely elért az alsó sorig, és a közeli kapufa keresztjét Cristiano Ronaldo használta az 1-3-ra Cardiffban. Delírium azon a lelátón, ahol a Real Madrid szurkolói voltak.

Az utolsó szakaszban, és mivel a Juventus hátrányban van Cuadrado kiűzése után, Asensio a negyedik góllal igazolná, hogy a Real Madrid a Bajnokok Ligája bajnoka.

Áttekintjük a Real Madrid bajnok bajnokának legjobb mémjeit .

Gúnyolódik Barcelona felé

A Memes Real Madrid Bajnokok Ligája bajnoka

A játék előtt több mémát találtunk, amely gúnyolta a Barcelonát.

Nem Cadiz, Cardiff

És mindig van egy vicc Sergio Ramos angol nyelvével.

Az a nap, amikor Isco elindult, és a Real Madrid bajnok bajnoka

Sokan arra számítottak, hogy Gareth Bale lesz az induló, de végül Isco remek játékkal kezdte. Valójában nagy ovációt kapott.

Mandzukic chilei és Cristiano Ronaldo bukott chilei

A chilei Mandzukic góljára Cristiano Ronaldo válaszolt, de a portugálok nem találtak ajtót.

Casemiro sárga nélkül

Casemiro sárga lap nélkül is kitartott, annak ellenére, hogy sokan voltak a játék során.

Boldog és dühös

A Real Madrid nyert

De James nem játszott a pic.twitter.com/Xf44TYMF3f oldalon

- Guilliam Vilasco (@GuiliamVilasco) 2017. június 3

A kolumbiai Real Madrid szurkolóinak ez a keserédes keveréke volt. Örül a győzelemnek, de ideges, hogy James nem játszott.

Tisztelet Buffon iránt

A Real Madrid csak bajnok, de adj ennek az embernek valamit, kérlek 🠔pic.twitter.com/ZC0KM8a20v

- EPIC tweetek. (@EpicosTweets) 2017. június 3

Egy olyan történész, mint Buffon, még mindig nem tudja, mi az, hogy megnyerje a Bajnokok Ligáját.