Barcelona vs PSG, a Bajnokok Ligája legjobb mémjei

Az FC Barcelona vs PSG legjobb mémjei

Az FC Barcelona történelmet írt a Bajnokok Ligájában . Luis Enrique csapata fordítani tudott 4-0-ra, de még jobban bonyolította. 6-1, hogy életben maradjon az európai versenyen, és az utolsó gólt már diszkontban szerezze. Egy éjszaka álomra.

Ha valakinek ezt a játékot kellene játszania, akkor biztosan ragaszkodnánk Tom Cruise-hoz az általa feltört "Lehetetlen küldetés" -hez. Csak 4 percet fordított 90 perc alatt, és Emery PSG-je ellen gyakorlatilag lehetetlennek tűnt. De a futballnak vannak ilyen dolgai, és a Barcelona úgy döntött, hogy ezzel a találkozóval történelmet ír.

Három percet futottak az eredményjelzőn, amikor a Barcelona szélesre tárta az ajtókat a reményre. 180 másodperc, amelyen Luis Suárez , az első fej, időt adott arra, hogy az elsőt feltegye az elektronikára egy fejlécre, amelyre senki sem számított. A szünet szélén pedig Iniesta egy biztonságosnak tűnő labdáért küzdött, de a sarka 2-0-ra terelte a riválisot, mielőtt az öltözőbe ment volna.

A következő 45 perc tiszta varázslat volt. Először egy büntető Neymar ellen, amelyet Messi váltott meg . Az argentin, aki eltűnt, figyelembe véve azt, amit megszokott, hozzájárult a varázslatos visszatéréshez.

De amikor Barí§a gyakorlatilag megsimogatta a döntetlent a döntetlenben, Rakitic magjának hibáját Cavani kihasználta a környéken, hogy bármi történjen, nem történt hosszabbítás. És nem, nem volt.

Barcelona folytatta a harcot, hitt abban, hogy egy kegyelmi állapotban lévő Neymar jól parancsolta. Valójában a Bajnokok Ligája ezen kiadásának egyik célja viseli a nevét. Varázslatos szabálytalanság, amely az egész csapatba kúszott. 4-1 és még ideje álmodozni.

A szabályozási idő szélén álló büntetés levegőt adott a Barcelonának. Neymar ebből az alkalomból dobta, és nem kapott gólt (5-1) és az előttünk álló kedvezményt, hogy felhívja az isteneket, az eposzt és bárkit, akire szükség volt.

Az utolsó darabok egyikében Neymar újra megjelent . A háromnegyed sorból labdát küldött annak a területnek a szívébe, ahol Sergi Roberto megjelent . Egy ifjúsági csapat a csizma orrával tolt, és az ujjongást a Camp Nou-nál kirobbantotta. Csodák léteznek .

És hogy is lehetne másképp, a hálózat tele volt mémekkel, amelyek szemléltették ezt a varázslatos mérkőzést: